Bo rodzina jest najważniejsza

23.06.2016 roku w Dziennym Centrum Aktywności PSOUU Koło w Świdniku odbył się piknik rodzinny. Był on okazją nie tylko do wspólnej integracyjnej zabawy, ale również do wzajemnego poznania się i rozmów na które zazwyczaj brakuje czasu.


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15 na terenie zielonym wokół budynku Stowarzyszenia. Wspólne zabawy - duża gra planszowa, gra w rzutki, rysowanie wspólnego obrazu przedstawiającego wymarzone wakacje, malowanie twarzy, zabawy z wykorzystaniem chusty Klanzy cudownie umilały nam czas. Do zabawy udało się również zaangażować Rodziców, którzy rywalizowali podczas konkurencji logicznych i zręcznościowych. Zachwyt wzbudzały wielkie, kolorowe, mydlane bańki, które dzieci samodzielnie puszczały z wiatrem. Chwilą odpoczynku od atrakcyjnych zabaw był drobny poczęstunek oraz wręczenie dyplomów dzieciom za ich intensywną i wytrwałą pracę przez cały rok terapeutyczny.

Podczas pikniku, dzięki przedstawicielom firmy Akson, Rodzice mieli również okazję zapoznać się ze sprzętem rehabilitacyjnym dostępnym na rynku
Spotkaniu towarzyszyły dźwięki muzyki oraz śmiech rozbawionych dzieci i zadowolonych Rodziców. Piknik okazał się „strzałem w dziesiątkę” a Rodzice i dzieci już z niecierpliwością oczekują na kolejne integracyjne spotkanie.