W stronę samodzielności

Dzięki dotacji przyznanej przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach otwartego konkursu ofert, od 1 kwietnia 2015 roku w Dziennym Centrum Aktywności będzie realizowany projekt mający na celu wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością poprzez ciągłą, kompleksową, specjalistyczną rehabilitację.

Czytaj więcej...

Zabawa karnawałowa w DCA

29 stycznia bieżącego roku w Dziennym Centrum Aktywności odbyła się zabawa karnawałowa. Przepiękna zimowa scenografia oraz kolorowe przebrania wprawiły od razu wszystkich uczestników imprezy w wyjątkowy nastrój.

Czytaj więcej...

Super psy w Dziennym Centrum Aktywności

Dzięki dotacji uzyskanej z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie, w ramach realizacji zadania p. t. "Cztery łapy" dziesięciu podopiecznych Dziennego Centrum Aktywności miało okazję skorzystać z nowej formy wsparcia- dogoterapii.

Czytaj więcej...

Andrzejki w DCA

27 listopada dzieci z Dziennego Centrum Aktywności doczekały się upragnionego balu andrzejkowego. Odbył się on w bajecznej scenerii, w towarzystwie postaci z popularnych filmów animowanych dla dzieci.

Czytaj więcej...

Konkurs plastyczny "Złota polska jesień"

W pażdzierniku Dzienne Centrum Aktywności, w ramach realizacji projektu "Przepustka do kultury" współfinansowanego przez Gminę Miejską Świdnik, zorganizowało konkurs plastyczny "Złota polska jesień".

Czytaj więcej...

„Cztery łapy"- dogoterapia w Dziennym Centrum Aktywności

Od września do końca listopada 2014 roku, w Dziennym Centrum Aktywności, jednej z placówek PSOUU Koło w Świdniku będzie realizowane zadanie publiczne współfinansowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie p.t. „Cztery łapy".

Czytaj więcej...

"Przepustka do kultury" - zajęcia grupowe w DCA

Po przerwie wakacyjnej, od 4 września 2014 roku Dzienne Centrum Aktywności wznawia zajęcia popołudniowe o charakterze kulturalnym p.t.: "Przepustka do kultury".

Czytaj więcej...

Po wrażenia do Zamościa

12 czerwca, jak co roku, podopieczni Dziennego Centrum Aktywności wybrali się w nagrodę za pracowicie spędzony rok rehabilitacji na wycieczkę do Zamościa, zwanego perłą renesansu. Na miejscu powitała nas przemiła pani przewodnik ubrana w historyczny stój szlachcianki...

Czytaj więcej...